Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

FAME MMA 18 już 20 maja – będziesz oglądać?

11 maja 2023 kod promocyjny betclic


Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy lubią śledzić walki influencerów i innych znanych postaci. FAME MMA 18 już 20 maja! Miejscem walk będzie łódzka Atlas Arena. Atlas Arena w Łodzi to bardzo ważny punkt na mapie polskiego sportu. Wydarzyło się tam już sporo i wszyscy chyba mamy nadzieję na to, że jeszcze wiele interesującego przed nami.

Czego możemy się spodziewać?

Jak zwykle organizatorzy zadbali, aby zgromadzeni widzowie nie mieli powodów do narzekań. Na szczególną uwagę zasługuje to, co czeka Amadeusza Ferrari Roślika. Ferrari zdecydował się na stoczenie dwóch walk podczas jednej gali! Jak to wszystko będzie wyglądać? Czy druga walka będzie przypominać egzekucję? Pytań jest na pewno sporo. Uczciwie trzeba też przyznać, że przed Amadeuszem nieprawdopodobne wyzwanie. Ważni w tym wszystkim są też oczywiście rywale. Roślik ma zmierzyć się najpierw z Kacprem Błońskim, a później z Marcinem Dubielem. Obaj panowie mają za sobą wiele treningów, także z pewnością nie będą łatwymi przeciwnikami. Oczywiście nie oznacza to tego, że w przypadku innych zestawień nie należy spodziewać się niczego ciekawego. Wystarczy spojrzeć choćby na pojedynek Marty Linkiewicz z Ewą Brodnicką. Czego możemy spodziewać się po tym pojedynku? W łódzkiej Atlas Arenie zobaczymy też m.in. Roberta Pasuta, Arkadiusza Tańculę i Piotra Szeligę. Nie będzie nudno! Poza tym może ktoś nas zaskoczy i z miejsca stanie się nową gwiazdą FAME MMA? Niczego nie można wykluczyć.

Szansa na bilety?

Być może niektórzy zastanawiają się nad tym, czy jest jeszcze jakaś szansa na zakup biletów. Osoby zainteresowane kupnem biletów powinny po prostu śledzić pojawiające się informacje. Niemniej jednak należy liczyć się, z tym że obejrzenie walk z trybun może okazać się niemożliwe. Cena biletu waha się od 100 do 1800 zł (w zależności od standardu), ale zainteresowanie walkami celebrytów od dawna jest ogromne. Jeżeli obejrzenie zmagań z trybun okaże się niemożliwe, zostaje jeszcze możliwość zamówienia transmisji w systemie PPV, czyli płać za to, co oglądasz. Możliwość kupna transmisji dostępna jest na stronie internetowej federacji.

Lista walk przedstawia się następująco:

Double main event:

  • Marcin Dubiel – Amadeusz Ferrari Roślik/MMA

  • Kacper Crusher Błoński – Amadeusz Ferrari Roślik/MMA

Co-main event:

  • Marta Linkimaster Linkiewicz – Ewa Kleo Brodnicka/MMA

  • Dawid Dzinold Rzeźnik – Robert Sutanator Pasut/K-1, małe rękawice

  • Maksymilian Wiewiórka – Arkadiusz Tańcula/MMA – walka o pas do 84 kg

  • Tomasz Zadyma Gromadzki – Alan Kwieciński/MMA

  • Michał Wampir Pasternak – Piotr Szeli Szeliga/K-1, małe rękawice

  • Natan Pierzasty Marcoń – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk/MMA FAME MMA 18

Karta wstępna:

  • Elizabeth Lizi Anorue – Dominika Rybak/MMA Mateusz Spysiński

  • Jakub Paramaxil Frączek/MMA

Z pewnością będzie się działo. Czy jednak zobaczymy jakieś niespodzianki?

Betclic sponsorem FAME MMA

Kiedy jest spore zainteresowanie, pojawiają się też ogromne pieniądze. FAME MMA jest tego świetnym przykładem. Oczywiście możemy też mówić o zainteresowaniu potencjalnych sponsorów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na zakłady bukmacherskie. Na początku sponsorem była firma LV BET. Sponsorowanie walk celebrytów mogło wydawać się niebezpiecznym posunięciem, ale ostatecznie okazało się, że możemy rozmawiać o sporych zyskach. Niemniej jednak z początkiem sierpnia 2020 roku do gry wszedł bukmacher Betclic. Zbliżała się wtedy gala FAME MMA 7, także zbliża się już dwunasty wspólny event. Można przypuszczać, że firma jest zadowolona ze współpracy. Wystarczy powiedzieć, że dzięki umowie bukmacher zyskał wyłączność na wystawianie zakładów. Skoro już jesteśmy przy zakładach, warto zauważyć, że mowa o firmie, która robi wiele, aby zaspokoić oczekiwania nowych graczy. Widać to już w momencie rejestracji – wystarczy spojrzeć na Betclic bonus. Z drugiej strony to nie tak, że firma koncentruje się wyłącznie na tym, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy. Najlepszym tego przykładem jest Betclic kod promocyjny. Gdyby ktoś chciał typować rozstrzygnięcia na FAME MMA 18, naprawdę nie można narzekać.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Romantyczne koszule nocne

Redakcja lovetrendy.pl

Zespół naszych redaktorów to grupa pasjonatów w dziedzinie mody, urody i podróży. Nasz blog to internetowa przestrzeń, gdzie skupiamy się na tematach związanych z modą, pielęgnacją, podróżami oraz prowadzeniem zdrowego stylu życia. Jesteśmy miejscem dla osób zainteresowanych nowymi trendami, praktycznymi poradami dotyczącymi stylizacji, pielęgnacji oraz ciekawostkami z podróży.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

kod promocyjny betclic
remont dachu

Ile kosztuje remont dachu?

23 grudnia 2022

płytki łazienkowe szare

Jesteś zainteresowany reklamą?

płytki łazienkowe szare